stop

arrow

3 kroki do innowacji!

1 zapoznaj się z naszą ofertą 2 dobierz matę do swoich potrzeb 3 zapewnij zdrowie oraz większą wydajność pracowników!

 

working tools info

 

Jako kierownik wiesz, że satysfakcja z pracy pracowników jest ważna dla wydajności zespołu w codziennych operacjach. Jednym z najlepszych sposobów, aby okazywać swoją uwagę, jest pokazanie tego poprzez działania, które wpływają na poprawę codziennych warunków pracy.

 industrial work wearwell

1.Zapewnij aktywność poza pracą

Stwórz świadomość środowiska pracy w przemyśle, pokazując, że zauważasz życie poza fabryką. Zezwalaj na aktywności na świeżym powietrzu i przerwy w codziennej realizacji zadań.

2.Dostarcz odpowiednie narzędzia pracy

Zainwestuj w odpowiednie podłoże zwiększając wygodę i bezpieczeństwo pracownika oraz zmniejszając jego zmęczenie. Pokaż, że korzystasz z najnowocześniejszych technologii wybierając produkty Wearwell Inc.

ErgoDeck jest najlepszym wyborem w miejscach, w których oprócz dużego ruchu pieszego korzysta się z wózków. Modułowa mata z wbudowanym, opatentowanym systemem łączenia „LockSafe” daje możliwość użycia jej na niemal każdym stanowisku. Dołączane fazowane krawędzie oraz narożniki posiadają otwory by móc matę przytwierdzić do podłoża. Spodnia konstrukcja zapewnia amortyzację i absorbuje wstrząsy. ErgoDeck gwarantuje wsparcie dla zdrowia nawet w wielozmianowej pracy.

Opinia użytkownika: "To powierzchnia, na której czuję się bezpiecznie i uświadomiłem sobie, że dziś po południu nie przyjmowałem żadnego leku przeciwbólowego!"

3. Wspieraj organizacje charytatywne

Pomóż lokalnej organizacji charytatywnej angażując pracowników w reprezentowanie marki firmy. Pomożesz lokalnej społeczności i pokażesz, że ufasz swoim pracownikom.

4. Pozwól zdecydować pracownikom

Przedstaw propozycje swoim pracownikom. Pozwól im przetestować i zdecydować o wyborze najlepszej dla nich opcji. W końcu to oni będą z tego korzystać. Weź próbki od nas i przekaż pracownikom – daj im podjąć decyzję.

Dostałeś ofertę na matę Rover – zapytaj pracowników zajmujących się konserwacją maszyn, którzy często zmieniają stanowisko pracy, muszą klękać lub leżeć na nierównych powierzchniach czy będzie to dla nich odpowiednie narzędzie pracy. Czy uważają, że relacja ceny do zysków jakie mogą osiągnąć jest korzystna.

5. Słuchaj opinii pracowników

Zwracaj uwagę na potrzeby swoich pracowników. Zapytaj ich czego potrzebują, aby zwiększyć swoją efektywność. Dostaniesz odpowiedź w jakim obszarze możesz poprawić ich komfort pracy. W nagrodę dostaniesz wyższą wydajność ich pracy. 

decision yes no 2

Bycie menadżerem to wyzwanie. Musisz pogodzić interes firmy i pracowników. Produkty Wearwell Inc. wykazują się wysoka trwałością i żywotnością. Zapewniamy mocne podstawy do ciągłego rozwoju Twojego biznesu. Nie chcemy doprowadzić do sytuacji, że poprawa komfortu pracy pracowników wiązała będzie się z wysoki inwestycjami. Dodatkowo korzyści zauważalne będą bardzo szybko. Skontaktuj się z naszymi doradcami, aby uzyskać więcej informacji.

 

 

Artykuł dzięki uprzejmości Wearwell.Inc

Żródło: https://www.wearwell.com/blog/4_Ways_to_Show_You_Are_Paying_Attention/

 

Zobacz także:

4 cechy które łączą czołowych trenerów futbolu i kierowników przedsiębiorstw produkcyjnych

Kontuzje w miejscu pracy - w liczbach

Linia produkcyjna w przemyśle motoryzacyjnym

5 porad przydatych przy wymianie mat i wykładzin

Jak skutecznie rozwiązać problem zmęczenia pracowników przemysłowych?

Korzyści wynikające z użytkowania mat ergonomicznych

Zielona inicjatywa

Wearwell niweluje grawitacje

 

 

 

logo rywal rhc x13

 

Rywal-RHC oficjalny dystrybutor produktów Wearwell.Inc w Polsce.